kufry motocyklowe

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Adres firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]