Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Zajrzyj na www.fotografsv.pl aby zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer VR.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z obowiązkowych punktów reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych usług, przedsiębiorstw bądź marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, by prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy wykonać kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych fotografii, stosownej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych danych oraz adresu strony internetowej firmy. Jest również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma bardzo wiele atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]