Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

bufet kawowy, catering firmowy

Ważne negocjacje biznesowe, sympozjum lub szkolenie – każda większa firma z pewnością kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli urządzane wydarzenie przyciągnie wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 7-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół trzy krótkie przerwy, podczas których ciężko jest spożyć kompletny posiłek w okolicznej jadłodajni. Z tej przyczyny konieczne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać na salę, w której trwa wykład. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie dłoni i odzieży. Oferta cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Czemu powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to również możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie kwestii poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc przyniesione z domu lub kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał także o komfort uczestników.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]