Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Potrzebujesz więcej informacji o salach do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj tu.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub grille dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają za zadanie stworzenie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by uczcić zdobyte kontrakty, jak również rozmaite bankiety dla wspólników biznesowych, kursy i konferencje. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Jak wybrać lokal na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których można urządzać bankiet, należy poszukać usług najmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Warto w takich wypadkach urządzić event w niepowtarzalnym miejscu, które zdecydowanie podkreśli rangę wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali trzeba zdecydować się na lokal, znajdujący się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację wyśmienitych potraw dla gości, ale też pomoże w doborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Powinno się więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, ale i zachwycające wizualnie dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]