Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Przyjęcia okolicznościowe - tutaj przeczytasz o korzystnej ofercie.

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też zabawy z okazji 18-tych urodzin, ceremonie chrztu czy komunie. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest długi, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Jak wybierać salę na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, w której będą brać udział głównie dorośli, gościom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei zabawy, w których dużą grupę gości stanowią najmłodsi, między innymi komunie bądź ceremonie chrztu, poleca się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko sytuacją i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania oferowane uczestnikom również powinny być dostosowane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęć – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Znalezienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest stosunkowo proste, ale rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskim duchu odbywają się w nim chrzty, przyjęcia komunijne oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, poprzez rozłożenie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]