Profesjonalna opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl dowiesz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, jakie trzeba zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – gdy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]