Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Zamów catering świąteczny na lastrada.pl/catering-swiateczny/.

Koniec grudnia to czas, który spędzamy przede wszystkim wraz z rodziną, jednakże imprezy świąteczne urządzane są również w firmach. Nierzadko personel firmy aranżuje je sam, przynosząc osobiście przyrządzone potrawy, lecz w sporych przedsiębiorstwach ten sposób działania często nie jest wydajny. By więc ułatwić sobie kwestię organizacji firmowych śniadań bożonarodzeniowych, zarówno tych w niewielkim gronie, jak i tych na dziesiątki osób, rekomendujemy skorzystać z oferty cateringu świątecznego.

Typowe świąteczne dania – co oferuje catering świąteczny?

Oczywiście, na bożonarodzeniowym stole powinno znaleźć się jak najwięcej standardowych świątecznych przysmaków. To głównie ryby, jak chrupki filet z łososia lub karpia oraz zupy – koniecznie żurek i barszcz czerwony, a w niektórych regionach również zupa grzybowa. Nie może brakować też uszek z grzybami i kapustą, które najczęściej serwowane są wespół z wspomnianym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby kompletna bez chłodnych przekąsek, m.in. bez sałatki warzywnej bądź karpia po żydowsku. Trzeba też zadbać o smakowity specjał na koniec obiadu. Na stół świąteczny rekomendujemy kutię z rodzynkami, puszysty sernik albo makowiec.

Catering świąteczny w firmie – omów menu z zatrudnionymi

Organizację bożonarodzeniowego spotkania w firmie trzeba rozpocząć z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Powinieneś określić datę wydarzenia i zestawić go z planem urlopów zespołu. Umożliwia to precyzyjne ustalenie prognozowanej liczby gości uroczystości, a ostatecznie pomoże zamówić stosowną ilość porcji. Rekomendujemy omówić z pracownikami menu i wespół dobrać te propozycje z oferty firmy cateringowej, które wszyscy lubią. Istotne jest także to, by mieć wiedzę czy któryś z pracowników może mieć reakcję alergiczną, np. na orzechy, które mogą znajdować się w w deserach, lub są w ekipie firmy osoby, które nie jadają ryb oraz mięsa. Dla tych osób należy zamówić dania odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego zbierają zamówienia przez większą cześć grudnia, jednak nie powinno się odkładać tego na ostatnią chwilę.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]