Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Dalsze informacje o pozycjonowaniu stron Kraków na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze czy też wręcz w jednym mieście, na przykład w Lublinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów korzystają na ogół z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep plastyczny kraków”, “wizażystka kraków” lub “piekarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług ewentualnym klientom, mieszkającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]