Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Na lastrada.pl zamówisz catering na dowóz.

Gdy planujesz wystawny event rodzinny lub biznesowy, na który zapraszasz sporą ilość uczestników, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując popularne przekąski i soki w hipermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują uroczystej oprawy też w obszarze potraw. Wszak nie przystoi położyć na stolikach uczestników samych herbatników i oranżady. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Jakie typy cateringu świadczą doświadczone podmioty?

Profesjonalne podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych zazwyczaj oferują kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na wesela, chrzciny czy komunie. Oferty te są odpowiednio dostosowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co najczęściej różnią się od siebie m.in kosztem oraz listą posiłków dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej należy pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą jasno opisać swoje oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, więc długoletnia praktyka w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą ogół gości.

Wynajęcie cateringu to oszczędność czasu

Organizacja poczęstunku już dla skromnej grupy gości bywa ogromnym problemem, szczególnie wówczas, jeśli musimy wykonać to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na koordynację innych kluczowych aspektów wydarzenia. Daje to również sposobność zaserwowania gościom wybornych dań przyrządzanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaznaczyć, iż istotną cechą posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja na stole. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]