Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Pełna oferta opieki technicznej WordPress.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się niezwykle rozpowszechnionym CMS-em. Dzięki temu, iż łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a zarazem jest niezwykle szybki, korzysta się z niego współcześnie do projektowania sklepów internetowych oraz wymyślnych stron. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa przyczyną niemiłych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu powinno się powierzyć aktualizację WordPressa profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji CMS-a. Raz za razem jednakże podmioty po uruchomieniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki hakerów czy infekcję przez malware. Oprócz tego, mimo iż WordPress jest niezmiernie łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi kłopotami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Dlatego ważne jest, żeby działanie to realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, trzeba powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową zewnętrznemu znawcy.

Opieka nad stroną – usługa dla małych i dużych przedsiębiorstw i blogerów

Usługa opieki nad stroną www to oferta adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym działaniu ich strony oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także freelancerom i blogerom mającym własne strony internetowe. W elementarnym pakiecie oferty zawarta usuwanie następstw infekcji, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]