Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Przyjęcie ślubne - sprawdź pełną ofertę.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście spędzą ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – zwróć uwagę na jej pojemność oraz odległość od kościoła

Szukając lokalu na wesele para młoda powinna rozważyć kilka dość ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli salę do tańca. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, należy szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc ułożenie menu, dekoracja stołów i zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ok. 130 gości. Przyjęcie można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]