Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Na joannaklusak.com/oferta/ zamówisz aranżację wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]