Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Catering okolicznościowy - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz uczcić ją wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to liczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też poczęstować ich smacznymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przyrządzać je na własną rękę, ale przy dużej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać. Ponadto to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie zamknąć się w kuchni bądź udawać kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – apetyczne posiłki na zamówienie

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o eventach firmowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy naprawdę znacznej liczbie gości dopuszczał on opcję skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz również tych większych, jeżeli nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się wynająć lokal czy zechcemy urządzić zabawę we własnym domu lub ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce wykwintne menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy jest ofertą zamawianą na każde rodzinne wydarzenie. Wprawni kucharze bez problemu przygotują jadłospis harmonizujące z charakterem wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na komunię, na urodziny bądź na chrzciny. Catering okolicznościowy to też obsługa półmetków, komersów i studniówek. Szukając firmy świadczącej taką usługę warto wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wizji i – przede wszystkim –możliwości finansowych klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć event, między innymi oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]