Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ zamówisz catering na imprezy w Krakowie.

Sezon letni obfituje w niesłychanie modne w ostatnim czasie eventy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w różnych miejscach kraju odbywają się benefisy, bankiety albo konferencje. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – nieodzowny na prestiżowych bankietach

Masz zamówioną salę na event bądź wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz warto zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych gorących potraw, przekąsek oraz napojów. Pamiętaj, że w przypadku ważnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie ustawienie stołów, eleganckie dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu zapewne docenią również, jeśli potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Zaletą zamówienia oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniony zespół nie tylko przygotuje przepyszne posiłki, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, które przekąski, potrawy oraz napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]