Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Odwiedź https://joannaklusak.com. Skorzystaj z doświadczenia profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro projektów oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a potem czynnie pilnować zaawansowanie prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych domów.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się spośród wielu domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a równolegle wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, kawiarnie, mieszkania na wynajem czy żłobki. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektów może także przygotować plan funkcjonalnych i przestronnych garderób, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]