Jeśli chcesz zamówić nypel nierdzewny, kliknij tutaj.

Nypel nierdzewny znajduje zastosowanie w czasie wymiany instalacji wodnej. Sprawdźmy zatem jak duże jest jego znaczenie i gdzie można go kupić.

Nypel nierdzewny – modele części hydraulicznych

Istnieje wiele ogniw używanych w różnego rodzaju instalacjach wodnych. Muszą one cechować się między innymi znakomitą odpornością na działanie wody. Tę rolę spełnia nypel nierdzewny, czyli specjalny element łączny. Jego charakterystyczna budowa pozwala szybko odróżnić go od innych komponentów stosowanych podczas prac hydraulicznych. Wygląda jak złączka z gwintowaniem na końcach. W środkowej części posiada sześciokątny odcinek, ułatwiający przykręcenie nypla kluczem. Najbardziej popularne są części o powierzchni matowej. Na rynku znajdziemy także inny model – części jednostronne, np. o złączach typu 1/2, 2 1/2 lub 3 CAL.

Nypel nierdzewny – gwarantuje trwałą instalację

Nyple muszą cechować się nie tylko wytrzymałością na szkodliwe oddziaływanie wilgoci, ale również na kwasy. Te kryteria świetnie spełnia stal kwasoodporna 316L, która jest masowo stosowana do wytwarzania elementów wykorzystywanych w czasie wymiany instalacji wodnej. Tylko wtedy możemy być pewni, że instalacja będzie wyjątkowo solidna i wytrzyma przez długie lata. Trwałość instalacji wodnej to najbardziej istotne kryterium, na które musimy zwracać uwagę. Akcesoria tego typu można dostać w marketach budowlanych, jednak to sklepy online gwarantują większy asortyment. Można tam nabyć wszystkie rodzaje i rozmiary części kwasoodpornych oraz błyskawicznie zweryfikować ich dostępność. Zamówione części możemy otrzymać bez opuszczania domu, co jest bardzo wygodne. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów jest zainteresowanych ofertą hurtowni online.

Adres firmy:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]