Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz domy z bali Kraków.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była zastępowana przez budynki ceglane. Obecnie na szczęście zauważyć można to, że ich popularność stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane mają wszak wiele plusów. Najważniejszym okazuje się na pewno styl – pasują tak do miejskiej, jak i rustykalnej architektury. Ważne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, bowiem są wykonywane tylko z odnawialnych materiałów. Drewno może też pochłaniać promieniowanie wydzielane przez telewizory i oczyszczać powietrze, a to sprawia, iż ich lokatorzy wydajniej się wysypiają i chronią układ oddechowy.

Różnorodność projektów domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów drewnianych są rzecz jasna te przypominające tatrzańską zabudowę. Często budowane są z bali, natomiast styl ich wykończenia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Często także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład części murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić również, kiedy zamierzamy wybudować je poza górami.

Jakiemu architektowi powierzyć projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, według jakiego został wzniesiony. Dlatego decydując się na podobne rozwiązanie, dobrze obejrzeć wcześniejsze realizacje architekta i dowiedzieć się, co myślą o nim poprzedni klienci. Ważne jest, aby w jego teczce znalazło się sporo projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy pewność, iż nasze zlecenie zostanie dobrze zrealizowane i trafi w nasze oczekiwania. Przy wyborze warto również sprawdzić się, czy projektant współpracuje z firmą, która wzniesie obiekt – w ten sposób wszystko przebiegnie szybciej.

Adres firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]