Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

producent okien drewnianych

Naturalne okna drewniane są niezwykle szykowne i ponadczasowe. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od zabytkowych domów po minimalistyczne gmachy. Z jakich materiałów producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one tak modne w Polsce?

Producent okien drewnianych – tradycyjne materiały

Współcześnie okna drewniane są wytwarzane z użyciem zaawansowanych technologii, dzięki czemu cechują się niskim wskaźnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a konserwowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane zapewniają doskonałe wrażenia wizualne, mają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna krajowego – na przykład dębu, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Klasyczne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz zabezpieczenie przed silnym słońcem

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system szyb zespolonych, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Naturalne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Musimy też podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia również trwałe drzwi, doskonałe do szlacheckich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno jako materiał naturalny jest całkowicie ekologiczny, zdaje egzamin przy pracach konserwatorskich lokali mieszkalnych. Budując dom warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, odporne i piękne surowce drewniane.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]