Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Jeśli chcesz nabyć podpory szalunkowe, powinieneś odwiedzić ten adres.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. Jak się je wykorzystuje? Dlaczego warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Wśród szalunków odróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant używany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można zalać strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także moduły wykonywane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami, doskonałą jakością oraz przemyślaną strukturą. Podpory stropowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach. W dzisiejszych czasach dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Adres firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]