Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Pragniesz poznać więcej informacji o budowie domów drewnianych Małopolska? Wejdź na http://bit.ly/2d5PWBs.

Mnóstwo osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w naszym krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się także niemałymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy drewniane stanowiące połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to obecnie doskonały przykład na to, jak skutecznie można łączyć tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach określa się również styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też innego rodzaju nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór właściwych okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się często w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie znajduje się malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się pięknie, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Adres firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]