Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Parking Kraków lotnisko. Więcej szczegółów na https://pandaparking.pl.

Najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałe uznanie, to wygoda, szybkość oraz możliwość trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić samochodu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niezwykle ważne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator czy ujście powietrza w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]