Parking Balice - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]