Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Oferta dystrybucji serwonapędów w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również silników DC produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością oraz niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy wyposażenia medycznego, a z racji możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics oferuje także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]