Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Jeśli interesuje Cię dobra oferta wypraw górskich dla początkujących, skieruj się na http://bit.ly/2InTWiM.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni solidnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod okiem kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które lubią aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w trudnych okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych liderów i przewodników znających na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]