Pozbądź się okularów i soczewek! Zdecyduj się na korektę wzroku

Na voigtklinikaoka.pl odnajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o korekcji wzroku.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można wyeliminować uciążliwe i częstokroć niebezpieczne dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekta wzroku – zaufaj biegłemu optometryście

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekty pozwalające na leczenie nadwzroczności, jaskry, presbiopii, jak również wielu pozostałych chorób. Niezmiernie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się dużą efektywnością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent błyskawicznie wraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której pracuje doświadczony zespół, specjalizujący się w innowacyjnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać odpowiednią technikę leczenia oraz usunąć wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej dysponują najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, więc mogą rozpoznać nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Innowacyjne techniki jego korekcji polegają m.in. na kształtowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Ponadto okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący testem pomocnym w ujawnianiu jaskry, stanów zapalnych oraz innych groźnych chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to konieczne przed zabiegami laserowymi, np. operacją zaćmy. Korygowanie wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się także innymi problemami, jak przykładowo usuwaniem kaszaków czy ciała obcego z oka.

Adres firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]