Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków!

Dzieci kochają uczestniczyć w gotowaniu – podawać i wybierać składniki bądź ozdabiać wypieki. Chciałabyś wykorzystać zapał kulinarny swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci rozwijają swoją pomysłowość i uczą się niezależności i co najistotniejsze – zdobywają praktyczne umiejętności. A zarazem doskonale się bawią. Opanowywanie smacznych przepisów, wybieranie oraz mieszanie ingredientów oraz łączenie ciekawych smaków – to wszystko sprawia, że maluchy chętnie eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się też z regułami, jakie trzeba stosować w kuchni, co niewątpliwie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach asystują także rodzice, jest to zatem znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Zajęcia odbywają się w Krakowie i trwają trzy godziny. W czasie kursu maluchy przygotowują deser oraz danie główne. Mali entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przygotować wyborny makaron na słodko bądź słono, albo podjąć się pieczenia udekorowanej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje też pyszny deser – mus z kruchym ciastem i polewą. Lekcja połączona z zabawą to znakomita metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ukochanych potraw niesie pociechom sporo szczęścia. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z pasją uczestniczył w przyrządzaniu idealnej pizzy lub ozdabianiu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniały kontakt z maluchami.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]