Wystawy, imprezy, zabytki – portal o atrakcjach w Małopolsce

atrakcje w małopolsce, nieznane miejsca w małopolsce

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, zatem zdarza się, że ciężko odnaleźć się w setkach wiadomości o zbliżających się eventach sportowych czy kulturalnych i najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Strona dla zaintrygowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

By zaprezentować przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego województwa, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o mniej i bardziej znanych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o wystawach i wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski już na głównej stronie zauważą mapę, na której ekspresowo znajdą Centra Informacji Turystycznej, muzea i zabytki, a także schroniska młodzieżowe, pensjonaty i hotele zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o dworcach i lotniskach. Co ciekawe, dla osób, które z najrozmaitszych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował wirtualne spacery przedstawiające między innymi piękno parków krajobrazowych i narodowych, atrakcje narciarskie oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Spis ambasad i przydatne rozmówki – kluczowe informacje dla cudzoziemców

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz pozostałych tatrzańskich miejscowości. Informacje zawarte na portalu publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku słowackim, rosyjskim oraz niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego. Szczególnie wartościowy dla obcokrajowców może być również dział Rozmówki, gdzie poznają podstawowe słówka i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wizyty naszym kraju.

Adres firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego