Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Zamów okiennice wewnętrzne shutters.

Urządzając wnętrza, z reguły nie przeznacza się wiele czasu na okna. W większości wypadków wybiera się klasyczne aranżacje, czyli firanki oraz zasłony, które czasami zestawiane są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowinka w polskich domach

Główną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się, tym samym można ustawiać je pod dowolnym kątem, zależnie od fantazji mieszkańców. Producenci wykonują je z płyt MDF, z listw drewnianych, a także PCV. Okiennice wewnętrzne shutters zakłada się najczęściej na oknach, aczkolwiek wyśmienicie sprawdzą się też na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskich domach wykorzystuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większa część z nas z pewnością kina czy ekranu telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich czy południowych Stanach USA.

Atuty ozdobnych okiennic shutters

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko pięknie się prezentują, lecz mają też praktyczne funkcje. Dzięki nim można kontrolować użycie padającego światła: latem powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z licznymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezmiernie elegancki wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości nieruchomości. Należy także uwydatnić, że okiennice wewnętrzne shutters są regulowane bez stosowania linek, co właściciele psotnych psów i kotów lub rodzice dzieci, które mogłyby wplątać się sterczące żyłki, uznają zapewne za spory atut.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]