Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Tu zobaczysz pełną ofertę sklepu z winem online.

Wino to popularny dodatek do szykownych obiadów, firmowych eventów i imprez okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a paleta smaków, aromatów i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa pośród świata alkoholi.

Sklep z winem czy zakupy w supermarkecie – co wybrać?

Organizując jakąś uroczystość albo wybierając wino dla własnej przyjemności najczęściej sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym supermarkecie. Dostaniemy tam popularne wina w przystępnej cenie, jednak z rzadka znajdziemy tam trunków o unikalnym smaku. Prócz tego często podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o dane z etykiety, gdyż kadra sklepu najczęściej nie posiada należytej wiedzy, by rzetelnie doradzić w doborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod planowany posiłek bądź które chcą próbować nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem skorzystać z pasji i doświadczenia pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Winnica online – zamów wino przez internet

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica sprzedaje nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Włoch czy z Portugalii, ale też miody pitne, cydry i nalewki oraz wysokiej jakości ręcznie sporządzane czekolady. W ofercie sklepu znajdują się też wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które rewelacyjnie nadają się na spotkania z większą liczbą uczestników i których zaletą jest dobry stosunek ceny do objętości i jakości trunku. Winnica sama sprowadza wina, zatem oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na polskim rynku. Winnica prowadzi również szkolenia oraz degustacje, a na szczególne zamówienie odnajduje i importuje do Polski doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu solenizantowi prezentu z winem.

Adres firmy:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]