Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych na http://bit.ly/2AUJl9O.

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, iż jej specjaliści zapewniają klientom wysoką jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale także najwyższa ergonomia, uzyskane za pomocą zastosowania podczas ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje troska o zachowanie czterech ideałów: pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich wysokiej jakości, absolutnego bezpieczeństwa, a także zadowolenia użytkownika.

Oknostol – producent drzwi i okien z Limanowej

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to wspaniały wybór dla wymagających konsumentów poszukujących nieprzeciętnie ergonomicznych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy oraz tworzą świetną izolację cieplną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich oryginalna, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z surowców wysokiej jakości, więc utrzymują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – darmowe doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć również w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na bezpłatną konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale także sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]