Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Znajdź celebrytkę.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne lub z dziurką, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem przekory i nieprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]