Modne dekoracje, wyposażenie łazienki i kuchni – gdzie je kupić?

Więcej informacji o Deco Skład wyposażenie wnętrz znajdziesz tu.

Najbardziej komfortowo czujemy się w domu, w którym otaczają nas akcesoria współgrające z naszym charakterem. W takim wnętrzu możemy łatwiej się zrelaksować po trudnym dniu pracy. Stąd tak istotne jest zadbanie o należyte wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o niewielkim remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – zestawy łazienkowe oraz meble

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, dekoracje oraz akcesoria zaprojektowane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Jego nadrzędną cechą jest nieskomplikowany design, pewna doza surowości, a także dążenie do stosowaniasurowców naturalnych, często obrabianych manualnie. Styl skandynawski należy jednak rozpatrywać dość szeroko, więc każdy wyłuska z niego coś co mu się spodoba – używane są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a równolegle prym wiodą tu także wyraźne dążenia, by aranżować wnętrza w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić online albo odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, odkryjesz obszerną selekcję akcesoriów do jadalni, łazienki i kuchni, jak również dekoracji i mebli do sypialni dziecka, przedpokoju czy salonu. W sklepie tym zamówisz akcesoria do przechowywania, gotowania oraz pieczenia, a także tekstylia kuchenne i piękne nowoczesne zastawy stołowe, które zachwycą domowników i gości. Jeśli chcesz szykownie zaaranżować łazienkę, spraw sobie przyrządy i zestawy łazienkowe uważnie wybrane z oferty znanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś miłośnikiem złota albo czerni i jest to kolorystyka, w której pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład nabędziesz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci nowych inspiracji? Sprawdzaj regularnie blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład redaguje blog, w którym cyklicznie przedstawia mnóstwo praktycznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam uzyskasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, zakupu wygodnych sprzętów czy wyboru najlepszych akcesoriów i designerskich dodatków. To także nieszablonowe propozycje podarunków dla bliskich z okazji różnorodnych rocznic, świąt i imprez. Warto odwiedzać ten blog regularnie, by być wciąż na bieżąco z najnowszymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Adres firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]