Mała kawiarnia w domu i biurze – ekspres do kawy Nivona

Kawa to smaczny przysmak, którym od tysięcy lat cieszą się całe generacje jej pasjonatów. Wielu ludzi nie przetrwa dnia bez chociaż jednej jej filiżanki, a niektórzy spożywają ją wręcz parę razy dziennie. Na ogół satysfakcjonuje ich kawa rozpuszczalna, jednakże prawdziwi miłośnicy kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie szukają profesjonalnych ekspresów, które pozwolą im uwolnić z nich cały aromat. Z myślą o takich smakoszach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do mieszkania i kafejki

Mimo że Nivona jest bardzo młodą marką (pojawiła się zaledwie w 2005 r.), to wyraźnie podkreśliła już swoje istnienie w sektorze sprzętu dla miłośników kawy. Wraz z ujawnianiem nowych ekspresów zyskuje sobie coraz większe uznanie znawców kawy, głównie za sprawą tego, iż produkuje wysokiej jakości ekspresy w niebywale przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzują się stylowym wyglądem, utrzymanym w stonowanych barwach bieli, szarości oraz czerni. W ten sposób będą idealnie prezentować się w restauracjach oraz hotelach, jak i w kuchni prywatnych domów. I mimo iż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia niezwykle nieskomplikowane w eksploatacji, z którym nie sprawi problemów swoim użytkownikom.

Atuty ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy do kawy Nivona posiadają wiele ciekawych funkcji. Niektóre z nich, m.in. modele NICR 769 i NICR 789 można zintegrować z Bluetooth i tym samym kierować nimi z poziomu telefonukomórkowego. Dzięki opcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka uformujemy puszystą piankę do latte. Ekspresy do kawy Nivona posiadają również zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wydobyć ze skruszonych ziaren ich głęboki aromat. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapisanie preferowanych ustawień przygotowania naparu. Co kluczowe, urządzenia marki Nivona można bez trudu utrzymać w czystości.