Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Jeśli szukasz kontenera na gruz, koniecznie sprawdź ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na budowach często stosowane są również kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]