Kapsułki Dolce Gusto – zamienniki są dostępne w sprzedaży

Uzyskaj więcej informacji o Nescafe Dolce Gusto kapsułki.

Ekspresy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych kompozycji kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca zwolenników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach online jest z reguły o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]