Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Chcesz zamówić słoje z kranikiem? Zobacz tu.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]