Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Jeśli potrzebujesz bryczesów do jazdy konnej, kliknij tu.

Jazda na koniu wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Poprawnie wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych materiałów gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również uda i łydki, lub kolanowy. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort termiczny podczas jazdy. Ważne są też walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]