Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Drukarkę 3D Kraków zamówisz na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Oszacowano, że korzystając z drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Nadrzędne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją i bezproblemową obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko uzyskać jednakowe makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w różnorodnych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest solidny oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie tworzą się zniekształcenia.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]