Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Renault części zamienne, uzyskasz na http://bit.ly/2MdcyWk.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]