Części zamienne do Citroena kupuj w profesjonalnym sklepie

Sprawdź, gdzie kupić oryginalne części Citroen.

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dekad znana dobrze polskim kierowcom. Jej samochody w Polsce są doceniane z uwagi na wysoką dostępność, przystępną cenę i przede wszystkim za sporą liczbę warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C-Crosser, Jumper, C-Elysse, C7, C8, Xantia, Xsara, Saxo i Nemo. Oczywiście, tak jak pojazdy innych marek, nie są one bezawaryjne, zatem posiadacze samochodów od francuskiego producenta muszą być gotowi na to, iż z czasem będą musieli nabyć części zamienne.

Części zamienne do Citroena, które często kupujemy

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest zależne głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. Na początku powinno się na pewno wspomnieć o płynach, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji pojazdu. Są to najczęściej czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn hamulcowy, olej silnikowy i płyn chłodniczy. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, wymagają też elementy układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Jak tanio i wygodnie zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, często pochodzące z chińskich manufaktur, w niektórych przypadkach cechują się niższą jakością, co źle oddziałuje na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. W związku z tym posiadacze aut Citroen części zamienne powinni kupować w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do samochodów francuskich. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie wymagane części można zakupić online.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]