Czapraki – wchłaniają wilgoć i chronią skórę konia

Chcesz nabyć czapraki? Zobacz tutaj.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców doskonale chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeśli pragniesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, uszyte z bawełny bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]