Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Z szerokim asortymentem hurtowni butelek zapoznasz się na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój zdrowy, smakowity bądź autorski wyrób. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, by towar jak najdłużej zachował świeżość, a zatem np. w słoiki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od krajowego dystrybutora

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo soki, smalec na kanapki albo konfitury, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego nie tylko formą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zwykle można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. Tym sposobem również otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki i butelki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania piwa, wina bądź soków) i słoiki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek i słoików w hurcie można także nabyć odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]