Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Dowiedz się więcej o baniaku do wina na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]