Flobo – automatyczna obsługa należności

Dalsze informacje o automatycznym księgowaniem.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas tracony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla firm oferujących usługi, hoteli i szkół

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, zatem znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych albo niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]