Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta kursu rysunku dla dzieci Kraków, wejdź na domin-krakow.pl.

Lubisz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]