Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale również wskazówki specjalistów, które pomogą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]