Zalety kolczyków na sztyftach

Chcesz zamówić kolczyki na sztyftach? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko wykorzystany do ich produkcji metal, wzór i ozdobne minerały, ale także rodzaj zapięcia. W sklepach znajdziemy różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią prostotę oraz wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne okazje oraz te, które śmiało można zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą na pewno wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich strojów – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do codziennych kreacji. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie równie dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną ozdobą.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]