Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla eleganckiej kobiety. Te szlachetne wyroby doskonale komponują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, posiadające niepowtarzalne cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się więc jako element biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również wielobarwne rodzaje cyrkonii – poprzez użycie różnych komponentów można uzyskać poniższe kolory: niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, kolii, jak również łańcuszków. Gdzie kupimy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wyśnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato upstrzone cyrkoniami.