Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy też nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dziś coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I chociaż w internecie można odnaleźć nieomal wszystko, wciąż wiele produktów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Zakup srebrnej broszki, pierścionka bądź łańcuszka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy pragniemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny albo za ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pokaże popularne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na chrzest, ślub czy imieniny.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także świadczą dodatkowe usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu trzymamy zniszczoną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]